BOOK – czerwcowe czytadła

dnia

Wracam Kochani do blogowania. Przerwa była przymusowa z braku czasu, ale dobrze na pewno mi zrobiła 🙂 postaram się nadrobić wszelkie zaplanowane wpisy 🙂 Dziś chciałabym Wam pokazać książki, które zdołałam przeczytać jeszcze w czerwcu.

IMG_6815

Pierwszą książką, za którą się zabrałam w czerwcu, była „Jak być Glam. Przewodnik po szczęściu i urodzie” Fleur de Force. Książka ta przeleżała u mnie ponad rok nim ją zaczęłam czytać. Błąd, żałowałam tej decyzji już przy pierwszych stronach. Ta książka jest genialna! A bycie Glamour jest cały czas na czasie. Jak to zrobić? Wszystko jest dokładnie opisane. Bo bycie Glam to nie tylko zadbana uroda, ładny makijaż, świetnie wyglądające włosy każdego dnia. To nie tylko świetny styl, uporządkowane rzeczy w torebce, a także dopracowane dodatki. Bycie glam to też sposób bycia, dbanie o jedzenie, podróżowanie, bycie obytym i kulturalnym! Ta książka wszystko to świetnie opisuje i jest wspaniałą, lekką lekturą na popołudnie spędzone z kawą na tarasie. Ja jestem bardzo na TAK.

IMG_6212

Kolejną pozycją, za którą się zabrałam, to książka Magdaleny Makarowskiej „Jedz pysznie z niskim indeksem glikemicznym”. Czyli kolejna porcja inspiracji, a także potężna garść wiedzy na temat mojej choroby, z którą niestety muszę żyć już do końca życia. Wypadało by więc się z nią polubić. Więc kolejna porcja przepisów i inspiracji jest jak najbardziej wskazana 🙂 Bardzo polecam tę pozycję dla osób z insulinoopornością i cukrzycą.

IMG_6717

Jako kolejną książkę wybrałam „Lekcje Madame Chic” Jennifer L. Scoot. Do tej książki wracam już 3 raz, bardzo ją lubię. Jest moją muzą o Francji i francuskim szyku. Ta książką mnie zainspirowała do założenia bloga, by w swoim życiu każdego dnia odnajdować ten paryski szyk. Głęboko wierzę, że niedługo odwiedzę ten kraj, spełnię swoje największe marzenie. Ta książką opowiada o codzienności studentki, która wyjechała na wymianę studencką do Paryża i trafiła do glamourowej rodziny 🙂 Perypetie są bardzo ciekawe, czasem śmieszne, ale jakże obrazowe. Jak zmiana drobnych szczegółów może mieć wpływ na nasze życie 🙂 Bardzo polecam. Aktualnie w planach na lipiec jest przeczytanie kolejnych dwóch części tej serii.

IMG_6280IMG_6816

A Wy co aktualnie czytacie?

Reklamy

Jeden Komentarz Dodaj własny

  1. Sfera Rozwoju pisze:

    Lekcje Madame Chic – super książka 🙂 Ja obecnie kończę Uchodźcy z Korei Północnej, czyli zupełnie inne klimaty 🙂 Następnie w planach głównie książki psychologiczne 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s