FitMONDAY – zmiana trybu życia

Nowy Rok był również pretekstem w moim życiu, by zmienić swój styl życia na troszkę bardziej aktywny. W ubiegłym roku wypadało mi mniej więcej po 2 dni w tygodniu aktywne, w tym bywały trochę dłuższe przerwy (2msc ćwiczyłam, miesiąc nie). W tym roku chciałabym to zmienić i w końcu pozbyć się tych ciągle zalegających mi po 2 ciąży 10kg. Problem jest tylko taki, że skubana waga dotychczas pomimo wysiłków nic a nic nie drgała. Centymetry również nie, nawet w tym czasie gdy bardzo się pilnowałam przez ponad 3 msc i trzymałam dietę oraz ćwiczyłam 3-4 razy w tygodniu. Nie mniej jednak, teraz liczę że troszkę pójdzie mi lepiej:)

Od wczoraj dałam się porwać Ewie Chodakowskiej i Jej treningów będę się trzymać. Programy mam chyba wszystkie, więc mam w czym wybierać, żeby się nie nudzić:)

Wczoraj: Sukces / Dziś: Metamorfoza / Jutro: Secret / Sobota: Regeneracja / Niedziela: Skalpel / Poniedziałek: Sukces / Wtorek: Metamorfoza / Środa: Regeneracja

Taki plan na ten tydzień. Poza tym zdrowe odżywianie. Liczę na choć najmniejszy spadek wagi i zmniejszenie „boczków”:)

Poza tym ostatnio w moje łapki wpadł FITLOVEBOX i myślę, że troszkę wspomoże mnie w tej walce:)

img_1052img_1241img_1242img_1244img_1245img_1247img_1248img_1249img_1250img_1251img_1252img_1253

W paczce znalazłam suplementy diety. Jedne wzmacniające organizm, inne wspomagające trening a nawet batonik na przekąskę. W paczce były również 3 kupony zniżkowe na zakup boxa, które rozdałam fitkoleżankom:)

Głęboko wierzę, że moja motywacja jest tak wysoka, iż moje kolejne postanowienie noworoczne uda się spełnić. Trzymajcie kciuki!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s